בס"ד

שילוח בינלאומי

 

אכן תחום רחב ידיים ודורש התמצאות והבנה בחוקים ובמדיניות שונה, לכן חשוב שתתיעצו עם בעל מקצוע מוסמך ומנוסה.

 

תחום השילוח הבינלאומי הוא תחום רחב ידיים ויש בו כמה וכמה תתי תחומים נוספים . על מנת שנוכל  לתת לכם מושג בסיסי על התחום עבור מי שאיננו מכיר אותו עדיין ובכל זאת מבקש לדעת מה כולל התחום וכיצד הוא כלקוח יכול להיעזר בו עבור טיפול בייצוא או בייבוא.

 

חבילות :שילוח בינלאומי למעשה מעביר חבילות בין שתי מדינות שונות.חבילה הוא מושג רחב שכן הוא יכול להיות מעטפה שמבירים באמצעות קורייר רו אפילו מטען גדול ובעל משקל רב. לכן כל נושא שילוח בינלאומי של חבילות למיניהן  מאופיין בכמה וכמה אלמנטים שיוצרים את הייחודיות של התחום: המגוון של המטענים המועברים, סוגי הסחורות המועברות והסיווג אשר ניתן להם , התנאים השונים הנדרשים כדי שההעברה של מטען נתון תהיה אכן מוצלחת, הקשיים הרבים שמציבים הרשויות השונות והמרחקים הגדולים בין הנקודות, הקשיים שמציב המעבר בין מדינות שונות מבחינת חוקים, מכס ובירוקרטיה

.

ייעוץ שילוח: אחד השירותים החשובים ביותר שנקבל מחברת השילוח והעמילות הוא הייעוץ. הייעוץ הוא צורך הכרחי בגלל הבעיות והמסובכות שמציב התחום של שילוח בינלאומי. רוב הלקוחות או כמעט כולם אינם מכירים את התחום והם אינן יודעים בוודאות ובבהירות מהי הדרך הנכונה לשלוח חבילה לחו"ל , מהי הדרך הבטוחה לעשות זאת ומהי הדרך הזולה ביותר לעשות זאת. לכן חשוב לא להתיימר ולהבין את הנושא גם אם אפשר לקרא עליו באינטרנט ובכל זאת לשכור את שירותיו של יועץ מוסמך ובכל לחסוך את עוגמת הנפש והנזק הכלכלי.

 

ניירת : ניירת היא ללא ספק אחת הבעיות הקשות בתחום, ישנם כל כך הרבה טפסים למילוי , אדם פשוט לכן חשוב שתפנו לבעל מקצוע ותקבלו את השירות הטוב ביותר.